Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm, megért, hogy...

Egy ismerősöm, megért, hogy használhassa a bankszámlaszámomat a Vaterához, érint ez engem valamilyen hátránnyal?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ez pontosan mit jelent?

Ő regisztrál a Vaterán és a Te fszlaszámod adja meg? Neki nincs?

2014. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
valamit magyarázott, hogy az övét nem használhatja , csak a regisztrációhoz kell az enyém, utána a sajátját használja
2014. márc. 6. 15:26
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem használhatja a sajátját mert kitiltották. Ilyenkor szoktak megpróbálni tőlük független számlaszámmal visszamenni. Én nem hagynám, hogy az én adataimat használja, ha a jövőben pl kap egy nav ellenőrzést, magyarázkodhatsz, hogy ez nem is a te regisztrációd stb.
2014. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Magánszemélyként kaphatok nav ellenőrzést?
2014. márc. 9. 11:34
 5/14 A kérdező kommentje:
A vaterán befolyt jövedelem adóköteles?
2014. márc. 9. 11:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen,nem egy vaterás sztorit olvashatsz az interneten. Adóköteles ha kifejezetten eladásra vásárolt cuccot ad tovább, tehát üzletszerűen csinálja.
2014. márc. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mit kellene csinálnom, hogy ne kerüljek esetleges kellemetlen helyzetbe(ismerősöm nem tudom mit csinál, vesz, elad, fogalmam sincs)?
2014. márc. 10. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Végül is arra számíthatsz csak szerintem, hogy az ismerősöd korrektül lenyilatkozza ha úgy adódik, hogy az összes adásvétel az övé, a tied meg nulla. Nem tudom mi mást tehetnél igazából.
2014. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. márc. 12. 04:53
 10/14 anonim válasza:
Én biztos hogy nem vállalnám be a helyedben, bármikor beüthet egy nav ellenörzés és aztán bizonyitsd be ahogy tudod hogy nem te voltál
2014. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!