Jelenleg TGYÁS-t kapok. Szeretném a bankszámlaszámomat megszüntetni és a pároméra kérni az utalást. A családipótlékot már sikerült elintézni. Ehhez milyen nyomtatványt, vagy kérelmet kell kitölteni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én bementem az oep-be, hozzám vágott az ügyintéző hölgy egy fehér papírt, és kézzel elég volt írnom egy kérvényt, hogy mostantól hova kérem a tgyást. Illetve mellé még pár kedves szót kaptam, hogy mégis mit gondoltam, milyen nyomtatvány létezik ehhez, aki megszül, annak mindnek elmegy az esze? Úgyhogy elég, ha otthon írsz egy kérelmet, és postázod az illetékes oephez. Ha esetleg nem tudod melyik az illetékes, akkor sincs gond, mert átadják egymás között az ilyen ügyeket.
2014. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! El is küldöm ma a levelet.
2014. febr. 25. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!