Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom mi...

Mit tegyek ha nem tudom mi legyek ha "nagy leszek"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval,kb.5 éves korom óta azt hajtogatom hogy rendőr leszek.Most 13 évesen teljesen el bizonytalanodtam...Van egy csomó szakma a fejembe, de nem tudok dönteni. Nem akarok a világ másik végére utazni csak azért hogy iskolába járjak.Most valami tikári dologra gondoltam, de nem tudom magam elképzelni egész nap ülni a gép elött és írni..Nem az én világom a nagyon erős fizikai munka sem, és nem is a világom egész nap ülni. Nem vagyok egy csontkollekció(77kg) tehát többek között ezért sem szeretnék rendőr lenni. Normális ötleteket kaphatnék?? :)

2014. márc. 7. 15:40
 1/2 izacc:33 válasza:

Először is el kell döntened,milyen osztályba készülsz. Ha matek,fizika,kémia stb. nem az erősséged,akkor ne válassz olyan szakos osztályt , amiben keményen veszik azt. Válassz inkább olyant,amyikben humán tantárgyakat tanítanak. ( Vagy fordítva )

Nyugi én is voltam már ilyen helyzetben . De még van idő addig,hogy egyetemet válasszak !

Szerintem várj még! Előbb sikerülsjön az érettségid,s utána dönts !

2014. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 vagyok és csontkollekció és 53kg, de ez csak mellékes. Amúgy tudom hogy milyen rossz érzés ha a szüleid azzal ilyesztgetnek hogy kevés idôd van eldônteni, de ez hazugság! van még idô! De ez csak rajtad áll, nem olyan nehéz!

2014. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!