Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

GVivi kérdése:

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról? (fiúk válaszára vagyok kíváncsi de bárki írhat)

Figyelt kérdés

Nos egy olyan lány aki csak akkor beszél csúnyán ha vissza beszél valakinek aki nem hagyja vagy veszekednek néha-néha beszól a másiknak akit nem kedvel de amúgy el van és ha kezdeményez valaki a verekedésben ő folytatja de tudja mikor álljon le...és szeret focizni kézilabdázni stb..

köszi a válaszokat!!!:)



2014. márc. 9. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azt, hogy szereti az olyan könyveket, ami tini lányokról szól, lehet benne szerelem is, vámpírok is.

Sőt, szeretne könyvet írni.

2014. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt miből következteted le??
2014. márc. 9. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy direkt fényezi magát. Közben pedig szidja az embereket ezerrel egy beképzelt r.ibanc sok ilyen felszínes embert ismertem már, akik álarc mögött bújnak és megjátszák az eszüket.
2014. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ha közbe kedves is??vagyis tud az is lenni??
2014. márc. 9. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!