Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha férfi fizet lánynak aki...

Ha férfi fizet lánynak aki árulja magát az interneten az törvényes?

Figyelt kérdés
szerintem valamilyen szinten szabálysértés....mint ahogy az is hogy a nő árulja magát.

2014. márc. 9. 23:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha a nő árulja magát a neten, és a férfi fizet neki az együttlétért, akkor az nyilván törvénytelen (prostitúció).
2014. márc. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
köszönöm, egyébként rólam van szó, de már vallomást tettem a rendőrségen. mert bnőmet akarom megvédeni. és szerintem jót tettem...
2014. márc. 10. 00:08
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi? Te fizettél az együttlétért? És hogy véded meg ezzel a barátnődet, ő mit tett?
2014. márc. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok és együtt csináltuk 1 évig, mindig rá beszélt engem, tudom ez nem mentség, én vagyok a hibás de már régóta abba akartam hagyni, egyszer meg is vert bnőm, kicsit féltem tőle. Ő egyébként 17éves. és én ezt eddig nemtudtam sehogy lezárni, most hogy elmentem rendrőségre megkönnyebültem nagyon. és rajta is segitek szerintem ezzel mert nemhagyjál hogy ezt csinálja, nagyon veszélyes dolog, ő haragszik rám, pedig ezzel csak jót akarok neki , lebeszélni nem tudtam, sajnos. Snekit sem lehet semmiről.
2014. márc. 10. 00:11
 5/19 anonim ***** válasza:

Ja értem.:) Szerintem is jól tetted, ezzel hosszútávon tényleg segítettél a barátnődnek, talán majd egyszer ő is rájön.

Plusz, Te is végre ki tudtál szállni belőle, és nem utolsó sorban ezerszer jobb, ha Te vallod be a rendőrségnek a bűnödet, mintha lebuksz... mert úgyis lebuktál volna az idő folyamán.

2014. márc. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Szerinted elviszik otthonrol? az a baj decemberben tölti 18at. bár lehet addig elgondolkodna magán, nem tudom, én örülök hogy abbahagytam, nem késő, mert még élek. De ő ezt nem fogja fel.
2014. márc. 10. 00:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem nagykorú, gondolom fiatalkorúak börtönébe kerül.
2014. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Akkor ezekszerint én is? Mert én is csináltam....
2014. márc. 10. 00:22
 9/19 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom a prostitucio 93 óta nem büncselekmény Mo.n Szabálysértésnek számit.
2014. márc. 10. 00:25
 10/19 anonim válasza:

Nem olyan nehéz ám megtalálni a vonatkozó jogszabályokat. Kapásból ez az első, ha beírom a google-be, hogy "prostitúció törvény": [link]


"A tilalmak, korlátozások megsértése esetén sem minősül önmagában a prostitúció bűncselekménynek, csak szabálysértésnek."


Igaz, ez nem annyira egyértlemű, kell hozzá egy kicsit szöveget érteni, úgyhogy rákerestem a "legális" szóra, és rögtön a lap aljára irányított:


"[1] Az 1978. évi – jelenleg hatályos – IV. törvény, az üzletszerű kéjelgésdefinícióját jeleníti meg, mely bűncselekményt – az előzőekben már említve -1993-ban hatályon kívül helyezték, 1999-től a prostitúció (szabályokhoz kötött) legális tevékenységgé vált, a jogszabályok a prostituáltak tevékenységét, mint szolgáltatást ismerik el."


Szóval nem tudom, mi történhetett a valóságban, de önmagában szexuális szolgáltatást árjulni vagy elfogadni legális. Kiskorútól elfogadni, kiskoróként felajánlkozni, tiltott helyen felajánlkozni (egy lakás nem számít annak) stb. számít szabálysértésnek (lehet, hogy kiskorútól elfogadni bűncselekmény is, ezt nem tudom pontosan).

2014. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!