Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon csúnya ha...

Szerintetek nagyon csúnya ha egy lánynak göndör haja van? :/ (szökés-barna) Mert mindenki az egyenes hajúakat szereti, meg az tetszik neki (köztük nekem is >_<)?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 15:22
1 2
 1/12 szántóvető ***** válasza:
így nehéz válaszolni,tölts fel egy képet és megmondom.
2014. márc. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
(olyan mint amikor a csajok beloknizzák a hajukat >~<)
2014. márc. 10. 15:23
 3/12 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmi csak nem platina szőke)
2014. márc. 10. 15:26
 4/12 szántóvető ***** válasza:
"mindenki az egyenes hajúakat szereti"-ez nem igaz,szerintem nőies ez a frizura,teljesen jó.
2014. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kriszti715 válasza:
Szia,hát szeintem is nem csak az egyeneshajuak a szépek.....de amugy ez egyéniségtöl s a te stilusodtöl is függ szerintem szép a göndör haj :))
2014. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
képzeld, nekem egyenesebb hajam van de göndört szeretnék... :) de azért örülök ennek is
2014. márc. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen is szép a göndör haj. Csak fogadd el, hogy ilyen és tanuld meg hordani és meglátod, hogy odáig lesznek a pasik érte. A lényeg, hogy szép loknis göndör fürtjeid legyenek, ne pedig ziláltak. A képen lévő szerintem csudaszép.
2014. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont az ilyesmi haju lányok tetszenek... :)
2014. márc. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem ha szép, ápolt és rendezett, akkor szép tud lenni, úgyhogy ne légy ezért szomorú, legfeljebb ha tényleg már utálod akkor vegyél egy minőségi hajvasalót és vasald ki, csak vigyázz ne égesd meg, és ne csináld túl gyakran( vehetsz hőálló spray-t is;)
2014. márc. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Gondolj bele, ha ott van 4 szög egyenes hajú csaj és te a göndör fürtjeiddel szerinted ki fog kitűnni a tömegből és leginkább feltűnni egy fiúnak? Szerintem a göndör. (szintén göndör lány)
2014. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!