Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú egyenesre vágott haj...

Hosszú egyenesre vágott haj egyenes frufruval vagy hosszú tépett haj? Melyik tetszik nektek jobban és melyik milyen fejformához passzol inkább?

Figyelt kérdés
A hosszú alatt értsd derékig érő, de nem valami dús és vékony szálú. Színe világosszőke.
2014. jan. 7. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A derékig érő haj nagyon hosszú, szerintem érdemes lenne valamilyen tépett fazonra vágatni, a sima egyenesre vágott, egyenes frufruval nekem kicsit "semmilyen" :)
2014. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most derék fölött 3-4 centivel igazából, mert vágva volt belőle. Köszi!
2014. jan. 7. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
de jó neked hogy ilyen hosszú hajad van :) én is szeretném ha már seggig érne :D amúgy a hosszú tépett haj az jobban tetszik, de a nagyon tépett az nem szép.
2014. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A frufru mellett döntök, azt hiszem..valahogy jobban talál a stílusomhoz.

Ilyen egyenesre gondolok: [link]

egyenes hajjal, nagyon szőkén remélem jól fog állni. :) Változtatni akarok, de a színén nem szeretnék és csak ez a kettő jöhet szóba (nem is nagyon létezik másik opció), szóval marad a frufru és ha nem tetszik, lenövesztem féloldalasnak. :) Köszi a választ!

2014. jan. 7. 15:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Derékig érő szerintem is túl hosszú, az már csak úgy lóg, alaktalan..de ha választani kell, akkor inkább a tépett.
2014. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!