Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent számotokra a zene?...

Orsay Csilla kérdése:

Mit jelent számotokra a zene? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Elkezdtem írni egy fogalmazást de nem tudom tovább írni nincs ötletem! :( Holnapra kell beadnom dolgozatnak! Eddig ennyire jutottam:

Tudok zene, könyvek, filmek, telefon, barátok, internet nélkül is élni. Talán még család nélkül is de nagyon hiányoznának és unalmas lenne. Ahogy Jenifer Aniston is mondta, hogy tud a szerelme nélkül létezni de nem akar. Én is ugyanígy gondolom.A zenéknek az a lényegük hogy érzéseket fejezzenek ki, történetet mondjanak el és hogy hatással legyenek azokra az emberekre akik hallgatják. Vagyis az érzelmeit fejezik ki és szórakoztatnak. Könnyen beletudom magam élni a zenébe. Van bennük valami könnyedség.



#dal #zene #élet #érzés #fogalmazás #mit jelent számomra a zene #történet dal
2014. márc. 10. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kísérleti filmek, ahol kiveszik a háttérzenét vagy mondjuk teljesen helyzethez nem illő dalokat vágnak be (pl happy zene egy gyilkosság alá). Az például nagyon furcsa érzés :)

Vagy írhatod még, hogy hangszereken tanulni, saját zenét "csinálni" milyen érzés. Lehet akár kicsit sztorizgatni is, ha érdekel a töri: régi időkről, mikor a dalok ténylegesen történeteket mondtak el és dicső tetteket festettek alá (trubadúrok kora)

Sok sikert :)

2014. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 10. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudok hangszeren játszani se énekelni ezért csak szórakozás a hallgatása. A netnek kösönhetően naponta meghallgatok egy két lemezt a számítógépről. Csak olyanokat amikről azt gondolom, hogy zene. Rádióban, tévében elhangzó műsorok nem érdekelnek, kivéve egyes duna tv műsorok.
2014. márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!