Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikortól lehet valakire azt...

BeatlesFan kérdése:

Mikortól lehet valakire azt mondani hogy férfi?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 180 cm 70 kg. Van egy 20 éves haverom és mindig azzal cukól hogy ő már férfi én meg még kisfiú. Pedig sokkal magasabb vagyok nála, és izmosabb is. Ő meg egy vékony 160 cm 60 kg fiú. Tehát ő férfinak számít én meg nem? Ránézésre én sokkal férfiasaban nézzek ki. Szerintem egy 20 éves még fiú, nem férfi. Van egy másik barátom ő 17 éves és ő is ezzel cukol hogy ő már férfi én meg még nem. Én igenis férfi vagyok. Szerintettek?
2014. márc. 10. 19:50
 1/4 anonim válasza:
szerintem már férfi vagy. szerintem 14 évkor után mindenki férfi(mármit aki fiu)
2014. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd ha végre eltalálod azt a szót, hogy cukkol!!! Volt cukól, cukol. És nem szerintettek, hanem szerintetek!

Némi intelligencia nem árt ahhoz, hogy valakit férfinek nevezzünk.

15 évesen te még csak egy gyerek vagy, ezt fogadd el!

2014. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 titán1234 ***** válasza:
ha 20 éves fejjel ez cukkol akkor még ő is fejben gyerek férfi meg a cselekedetei miatt lesz valaki (meg persz a nemi jellegek miatt :D )
2014. márc. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem a kor határozza meg, hanem, hogy felnőttél-e agyilag. Van aki még 25 évesen is gyerek. Mikor tudsz valóban felelősen, gondolkodni.
2014. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!