Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogszabályzóròl vélemény?

Fogszabályzóròl vélemény?

Figyelt kérdés

Szerintetek ronda leszek a fogsz. val??

Szeretni fognak ugy a fiúk vagy nem.


2014. márc. 12. 16:23
 1/4 anonim válasza:

Nem mindenkinek áll jól, ezt így nem lehet megmondani, hogy neked jól fog-e állni, tekintve, hogy gőzöm sincs, hogy nézel ki... Hogy valaki szeret vagy nem az nem ettől függ. Vagy tetszel valakinek és akkor az a valaki fogszabályzóval együtt is szeret, vagy nem.

Nekem is most nyár elején lesz.

2014. márc. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, attól nem leszel ronda. És hogy szeretni fognak-e a fiúk? Nos, az mástól függ (pl. a nemedtől is).
2014. márc. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem attól függ! :) Te így is-úgy is szép vagy! Ha csúfolnak a csorbafogúak, csak mond meg nekik, hogy te így egészségesebb és szebb leszel!
2014. márc. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ne ez tartson vissza! Én ezért nem csináltattam meg 15 évesen, mondván, hogy nem akarom elszúrni a legszebb éveimet. Ha tudtam volna, hogy a legszebb éveim 18-tól kezdődnek, és addigra le is vették volna...

Hát, már késő bánat :(

2014. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!