Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Badoo társkereső oldalon...

A Badoo társkereső oldalon már regisztráltam de nem tudok egy ojan nőnek űzenetett küldeni aki szimpatius és megis tetszet, ijenkor csak akkor tudok ha fizzetek kreditet?

Figyelt kérdés
Az okos telefonomon mindig kapok értessitést a Badoo tól hogy mien nők vannak hozzám közel és szeretnének megismerni ,szeretnék űzenetet küldeni nekik de ojankor egy fizzetési opciok jelenik meg hogy vásároljak szupererőt én ha kiválasztoma sms fizzetést akkor akkor ott ojan van hogy 100 kredit 500ft ha énezt megrendelem és utána tudok már bárkinek űzenetet küldeni akkor ez ijenkor emeltdíjas szolgáltatás ha mongyuk nekmis küldenek űzenetet akkor azzis nekem pluszban 500ft lesz?
2014. márc. 10. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!