Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miley Cyrus Bécsben fog...

Miley Cyrus Bécsben fog koncertezni és nem tudnátok a részleteket leirni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom Juni. 10-én de nemtudom jó e ez az infó, és nem tudná valaki biztosra hogy mennyibe kerül a jegy, vagy mikor kezdődik?

2014. márc. 14. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Részletek?? Egy ronda nő alulöltözötten fog vonaglani több millió ember előtt ;)
2014. márc. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz segiteni inkább fogd be a szád :) tudod az ilyen felszines emberekből van elegem akik csak itélkeznek és nem fogadják el a másikat. Èn szeretem. Biztos te is szeretsz valamit amit én nem, de nincs jogom beszólni.. Ebből látszik hogy te is valami nyomorék vagy aki nem tud mit kezdeni az életével
2014. márc. 15. 13:25
 3/5 anonim válasza:

Szia, igen, június 10-én lesz, jegyet itt tudsz venni:

[link]


Állójegy és ülőjegy még kapható,ha erről bővebb infó kellene, akkor szólj, nem tudom hol laksz.

nekem van egy eladó kiemelt állójegyem, ha érdekel, akkor írj privát üzenetet, üdv, L.

2014. márc. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyomorék?? :DD Na ne nevetess! :D Lehet hogy az vagyok, de nála biztosan nem jobban! Na ne mondd már, hogy normális, hogy füves cigit szív el milliók előtt, meg egy virslin lovagol, meg lesmárol egy csomó nőt, meg csomó mesztelen képe van, meg videóklippet csinál abból, ahogy maszturbál, meg minden nyalogat stb stb stb. Őt nehéz lenne leelőzni xD Ha te meg őt szereted, akkor te sem lehetsz valami inteligens... (Bunkóra bunkót! Én nem téged szapultalak, te mégis engem nyomorékozol le??)
2014. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ a másodiknak meg igen, értem és elfogadom a te véleményed is, mert velled ellentétben nem itélkezem c:
2014. márc. 18. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!