Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a Volvo agyába...

Sogor kérdése:

Hogyan lehet a Volvo agyába sofőrként belenyúlni?

Figyelt kérdés

A gyuris szervizben el szokták állítani az autókat, hogyha az túl jól fogyaszt, és a teljesítményét is drasztikusan visszaveszik.

Sajnos én is így jártam, mondtam a főnökömnek, de a szervíz hozzá se nyúlt.

Így viszont nem tudok keresni, mert még a 10t-val egy vakondtúráson is úgy szenved, mintha 25 t-val mennék fel egy falon. Pontosabban nem szenved, nem csinál szinte semmit.

Kolléga mesélte, hogy van egy program, amivel bele lehet nyúlni a volvó agyába, és lehet optimalizálni a teljesítmény- fogyasztás arányt.

Nekem először az is elég lett volna, ha vissza tudom állítani a gyári beállításokat, de azt sem lehet, csak programmal.

Na egy ilyen programra lenne szükségem.



2014. márc. 15. 12:51
 1/3 anonim válasza:
Én is pont igy jártam, nekem azt mondták a kollegák hogy külföldön menjek be egy volvo szervizbe és 80 euroért megcsinálják utána meg legaláb eltudom lopni a megtakaritást mert ki sosem fogják fizetni,nem is fizették soha.Hát én inkáb kiléptem. Ha maradsz és megcsinálltatod valahogy utána lopd el a megtakaritást mert nem fogják kifizetni, nekik az nem érdekük. Én fél évig jártam egy kocsival nagyon jól fogyasztott miután megreklamáltam hogy nem fizetik ki a megtakaritást azt mondták majd utánanéznek. Mikor következő alkalomal otthon voltam két napot és visszaszáltam a kocsiba már érdekesmódon túlfogyasztott de a hülyék még a laptop csatlakozó fedelét is elfelejtették visszatenni ott hagyták a padlón. Összegzés képpen mocskos egy banda. Remélem segitettem.
2014. márc. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, cégváltáson gondolkodtam én is, rengeteg kollégával beszélgettem, állásinterjún is voltam, volt pár ami szimpatikus volt, de arányában véve egyiknél sem jöttem volna ki jobban. Biztos van olyan cég, ami minden szempontból jobb mint gyuri, csak azok ritkán hirdetnek, mert a legjobbak már ott vannak.
2014. márc. 19. 17:31
 3/3 anonim válasza:
Hát igen elég nehéz normális helyet találni,csak bennem az a baj hogy egy idő után elszakad a cérna ha nyilvánvalóan hülyének néznek. Az utolsó kintlétem alatt márcsak hergeltem magam ahogy néztem a fogyasztásmérőt. Amikor hazaértem és szóltam hogy kilépek és hogy érdekes módon túlfogyasztásos lett az autó célozgattak rá hogy biztos én nyúltam bele a tankba, na ott kellet önuralom. Itt az a baj ha véletlenül megoldanád a túlfogyasztást akkor is lehúznak valahogy, én egyszer sem kaptam meg azt a fizetést amit kiszámoltam.Tuod csak utána kell nézni a neten ezzel van tele, én is csak azért mentem oda mert 0 kilométeres jogsim volt, tanulni jó volt. Sok siker
2014. márc. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!