Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a legjobban...

Gabica1205 kérdése:

Hogyan lehet a legjobban puskázni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 15. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Én így szoktam!


Számítógépen picibe megcsinálom (10 betüméret ) kinyomtatom kb 7 cm papír celluxal beragasztom,hogy ne zörögjön a papír és beteszem a felső zsebembe mikor a tanár nem figyel de Te rá nézel akkor elöveszed és tenyeredbe teszed ha nem kell akkor dobd a gatya zsebedbe !


egyszer nekem kritikus is volt mert a tanár látta,hogy valamit kiveszek ezért gyorsan írtam egy papírt rá nagy betükkel : NEM NYERT ! megusztam egy beírással !

2014. márc. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Magad alá rakod a puskalapot (én A/5-öst szoktam)

2. Tolltartóba

3. kézre

4. Ha lány vagy és szereted a szoknyát a combodra ragasztod

5. Egy hosszú pulóver és az alá becsúsztatod úgy, hogy a combodon legyen a papír

2014. márc. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a tanár nem mászkál dolgozatírás közben:ragasz a papírt az előtted ülő széktámlájára.


Csinálj egy kis cetlit tedd a zsebedbe és amikor nem figyel a tanár vedd elő és tedd a papírt a dolgozat alá.Így bármikor megfordíthatod a dolgozatot és láthatod a megoldásokat,miközben a tanár azt hiszi,hogy csak a feladatokat olvasgatod.


Én még olyanról is hallottam,hogy a gyerekek felírták visszafelé a táblára a megoldásokat és a tanár meg észre se vette.

2014. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. márc. 18. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!