Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen prűdek a magyar...

Miért ilyen prűdek a magyar masszőr nők? Ha alsó nélkül fekszik le egy férfi, azt nem engedik! Ha egy nő tök meztelen az nem gond! Külföldön nem csinálnak belőle gondot! Ennyire maradiak?

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 11:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Miért akarsz alsó nélkül lefeküdni a masszázságyra? o.O


Zavar, hogy van rajtad gatya?


Semmivel sem kapsz többet, ha alsó nélkül fekszel oda, kivéve, ha erotikus masszőr kezei közé kerülsz, de ott meg senki nem fog meglepődni, ha nincs rajtad alsó.


Ennek a maradisághoz semmi köze.

2014. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Képzeld, utolsó, engem speciel zavar, mert a meztelenség szabadságot is jelent, és a masszázs a testről szól. Akkor is, ha nem erotikus.

Arról nem is beszélve, ami felett a legtöbben homokba dugják a fejüket, hogy a musculus gluteus maximus a testünk egyik legnagyobb és legjobban igénybe vett izma, amit bizony ugyanúgy kezelni kéne, mint a hátat, csak a masszőrök nem szeretik rendesen megcsinálni. Én még olyan masszőrt alig láttam, aki megcsinálná úgy, ahogy tanítják. De aki szerint semmivel sem kap többet gatya nélkül, az a hátát is masszíroztathatja trikóban ugyanennyi erővel.

2014. dec. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
54%
Tipikus férfi gondolkodás ha egy masszőr nem akkar meztelenül látni az és úgy hozzád érni már prűd és maradi? Ez undorító, kinek képzeled magad? Még egy masszőrre sem kényszerítheted rá magad,csak mert neked úgy kényelmes. Neki a szakmája a maszirozás és nem az inzultálások eltűrése.
2016. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus prűd gondolkodás az, amikor a meztelenséget összemossák a szexualitással vagy egyenesen az inzultálással. Orvostól is elvárnád, hogy ruhán át kezeljen? Aki masszőrnek áll, az a testtel dolgozik, nem a gatyával, ezt a szakmát választotta. A tanfolyamon mindenki megtanulja a tisztességes lumbogluteális masszázst, ami az egésztest-masszázsnak is a része. Gatya nélkül! A prűdebbek ott szoktak kezdeni jajgatni, mert nem tudták, hogy az embernek feneke is van. Ha a vizsgán gatyán át akarnád csinálni, úgy vágnának ki, hogy zúgva szállnál, mint a győzelmi zászló! A vizsga után két perccel van az, amikor a prűdebbek örökre elfelejtik, amit a lumbogluteális masszázsról tanultak.


Egyébként ha egy férfi leveszi az alsónadrágját, hogy a masszőr a fenekéhez is hozzáférjen, meg hogy a gatyagumi ne szorítsa egyáltalán (az is sok, amit normál viselés közben még elfogadunk), attól a masszőrnek még ne kell a péniszét nézegetnie, még kevésbé fogdosnia. Ott van a lepedő, a törülköző. Hason fekve egy feneket lát, megfordulás után meg semmit, amit nem akar.

2016. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Masszőr vagyok. Lejjebb szoktam húzni a nadrágjukat, hogy a csípőhöz hozzáférjek, azt meg is kezelem, de soha senki nem panaszkodott még azért, mert "kimaradt a feneke". Nyilván akkor nem hiányzott nekik semmi. Viszont irtó sok pozitív kritikát kapok, hogy szuper masszőr vagyok. Nekem ez elég, tökéletesen elégedett vagyok, és a fentiekből úgy tűnik, ők is.
2016. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#16, ez szuper. Ha a te vendégeidnek nem hiányzik, akkor nem róluk szól a kérdés, ők elégedettek. Persze honnan is kéne tudniuk, hogy van ilyen lehetőség, ha a masszőrök nagy része is titkolja? Ha köztudott lenne, hogy a lumboglutális masszázs az egésztestmasszázs része, akkor is nyilván sokan lennének, akik nem igénylik, mert őket zavarná. Én például igényelném, és elég nehezen jutok hozzá.
2016. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
én voltam igaz férfi masszőrnél gatya nélkül és semmi gondot nem okozott
2016. máj. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
60%
Csak hadd tegyek hozzá még valamit a teljesebb kép kedvéért. Épp a múlt héten voltam olajos thai masszázson. Egyebek között pont azért járok thai masszőzökhöz, mert ott az olajos masszázsnál a meztelenség a természetes, és nem csinál senki ügyet belőle. a hagyományos masszázst meg teljesen felöltözve végzik, és abból se. Ezek a masszőzök nem prostik, hanem jellemzően középkorú családanyák, akik családot-gyereket hátrahagyva jöttek el az otthoni nyomorból, hogy pénzt tudjanak hazaküldeni. A szex az utolsó, amire gondolnak masszázs közben. Megmutatják, melyik az én fülkém, ott levetkőzöm meztelenre hasrafekszem a matracon, akkor bejön a nő, betakar, ahol akar, kitakar, ahol akar, megmasszíroz mindenhol. A fenekemet csak annyi időre takarja ki, amíg kell, de akkor rendesen megdolgozza. Amíg hanyattfordulok, addig maga elé tartja a törülközőt, hogy ne lássa a farkamat. de utána is végig meztelen vagyok. Mikor a combomat masszírozza, akkor rendesen végigmegy azon is a keze, nem csak a feléig, mint a magyaroknak. Ebben sincs semmi szex. Hát így is lehet, ha nem prűd valaki, és mégsem akar szexet, sőt még a vendég nemiszervét sem akarja látni. De mindent megmasszíroz, amitől a magyar masszőzök többsége sikítófrászt kap.
2016. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
hát akkor lehet h mi/én voltunk "rossz" masszőrnél?! mi a párommal voltunk páros masszázson, és rajtunk nem volt semmi, csak törölköző, viszont hason fekve feneket is megmasszírozta.
2017. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!