Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eladtam az autóm, régi adásvét...

Roland19899 kérdése:

Eladtam az autóm, régi adásvételit írtunk, a srácot nem érem el, mit tegyek? Le akarom vetetni nevemről az autót. SOS

Figyelt kérdés
21 éves kicsit romos autóm meghirdettem. A hirdetésre jelentkezett egy emberke. Annyira fontos volt neki, hogy jó formán a munkából se értem haza, de már meg kellett neki mutatni az autót. Hamar a zsebemben éreztem a pénzt így gyorsan írtunk adás-vételit, ami szerinte ok, nálam meg a törzskönyv mellett volt 2 példány. Régi fajta adás-vételi mint utólag kiderült. Az okmányiroda nem fogadja el, az embert pedig se neten se telefonon nem érem el azóta, h tudjunk írni egy másikat. Kérlek segítsetek. Tudom hülye voltam, de már csak a megoldásra várok. Ha valaki tud valamit kérem írjon.

2014. márc. 16. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el a rendőrségre. Ők talán tudják a megoldást.
2014. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!