Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha a Nintendo...

Mi van akkor ha a Nintendo Wii U gamepad elromlik, vagy meghibásodik?

Figyelt kérdés

Úgy tudom nem lehet kapni, és azt olvastam, hogy ha mi teszünk benne kárt, akkor írni kell egy levelet a cégnek, aki pénzért, jó drága pénzért kicseréli. Na de mi van akkor ha műszaki hiba történik? Gondolom ott a gari, vagy nem?


Ez eléggé bosszantó!



2014. márc. 17. 00:36
 1/4 Krisipoke ***** válasza:
A Nintendo termékei szerencsére általában elég ritkán romlanak el, én úgy vettem észre. Persze, ha mégis megtörténik, ott a garancia. Egyébként ennyi erővel bármelyik konzolnál ha maga a gép tönkremegy, ugyanez a helyzet.
2014. márc. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak ha más konzol controllere elromlik, veszek másikat egyből, ha van pénzem, itt meg méregdrága pénzért vehetek újat, ha megtörténik, de remélem nem fog.
2014. márc. 19. 11:10
 3/4 Krisipoke ***** válasza:
Igen, reméljóük, nem fog, de szerencsére saját más más tapasztalatok szerint a Nintendo cuccok nem nagyon romlandóak. És azt mondtam, hogy ha egy másik KONZOL elromlik, akkor ugyanúgy meg kell szereltetni, vagy másikat venni. Itt annyi a különbség, hogy ez most itt a controllerre is igaz, nem csak a gépre. Viszont hallottam olyanokat, hogy rövidesen a Nintendo ki akar adni külön megvehető gamepad-eket is.
2014. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az jó lenne. Én használtan vettem, és nem érzékel annyira érzékenyen, persze ettől lehet, hogy jó, nem volt még Wii U-m. :(
2014. márc. 21. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!