Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Társasházban is lehet félni?

Társasházban is lehet félni?

Figyelt kérdés
Mióta élek kertesházban lakom, jó nagy hodály a hátsó ablak egész nap szinte nyitva akarki bejöhetne rajta és itt mikor horror filmet nézek tök jól adja magát a hangulat mert ugye nagyon csendes a környék elhagyatott az egész, de viszont nem félek nyitott ablaknál aludni. Most fogok 4 emeletes társasba költözni, de nekem az ilyen emeletes házakban olyan érzésem van hogy a horror film nemis ijesztő mert körül vagyok szomszédokkal, vagy egy ilyen házba és tudok ilyen szomorkás, csöndes , ijesztő hangulatot hozni ??? Lehet kicsit fura kérdés:D na mind1 írjátok le mit gondoltok . 16/F

2014. márc. 17. 01:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Képtelenségnek érzem hogy borzongni tudjak horrorfilmen társasházban mind kertesben ezt akarom végülis kifejteni.
2014. márc. 17. 01:36
 2/7 A kérdező kommentje:
mint*
2014. márc. 17. 01:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha Freddy Krugel lesz a szomszédod akkor majd átértékeled :D
2014. márc. 17. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Társasházban ne várj csendet, inkább zajt és vitákat a szomszédokkal.
2014. márc. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Horrorfilm nézése közben társasházban is lehet félni, volt már, hogy egy ajtónyikorgásra, vagy bútorreccsenésre ijedten ugrottam fel a székből filmnézés közben, főleg ha este sötétben néztem a filmet.
2014. márc. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rémálom az Elm Utcában pont tegnap néztem meg életembe előszőr :D nevetséges volt inkabb mai fejjel, itt van hogy több éjszakán egyedül voltam itthon nyitott ajtónál nyáron de nem félek , ezér vagyok úgy vele hogy társasházba nemtudom hogy lehet ilyen kihalt ijesztős hangulatot csinalni :)
2014. márc. 17. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:

A [Rec] kifejezetten ijesztő volt társasházban :D

Én társasházban nőttem fel, de soha nem volt ilyen gondom, inkább csak akkor nem féltem horrornézés közben, amikor a lakásban volt velem valaki.

2014. márc. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!