Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek itthon egyedül! Mit tegyek?

Félek itthon egyedül! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Légyszi ne nevessetek ki, tudom h hülyén hangzik, de nem tehetek róla! 22 éves nő vagyok. 12 évet laktam panelba, ott semmi bajom nem volt!! Egy hónapja kertes házban lakunk, éjszaka sűrűn vagyok egyedül mert párom éjszaka is dolgozik! Nahyon rossz! Valami ötlet hogy mit tegyek?

2014. márc. 17. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ebben semmi nevetséges nincs, mindenkivel előfordul. :) Nekem a kisállatok segítettek ebben. Ha tarthatsz valami kiskutyát, macskát akkor az szerintem segít, mert mégsem vagy egyedül. Igaz, alszik majdnem egész nap, de akkor is. :) Este meg ha beállítod a tv-t időzítőre? Vagy kapcsold fel a kis lámpát. :)
2014. márc. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a tévét és esetleg ha megteheted, szerezz be egy kutyát vagy macskát. Vagy chatelj a neten. Én is mindig féltem, tudom milyen rossz. Most sem bírnám egyedül, de mivel már nagy gyerekeim vannak és a férjem is szinte mindig itthon van, megoldódott a dolog.
2014. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
jaajj de aranyos vagy:))) én is utálok egyedül otthon lenni, egy idő után megszokod majd. mindig legyen hangos zenéd,vagy menjen a tévé
2014. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, aranyosak vagytok! :) Van kutyám 2, az egyik bent alszik, de van hogy ugat a semmin és olyankor mégjobban parázok! Meg van egy Staffim kint de ő még csak 11 hetes. :)
2014. márc. 17. 20:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Tv amúgy megy mindig és időzítőre alszok, de sokat nem segít sajnos. Mert van hogy éjszaka is felkelek, olyankor pláne rossz. :/
2014. márc. 17. 20:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak hozzá kell szoknod. Az ember nem tud tartósan félni. Előbb utóbb feladják az ideg sejtjeid :)
2014. márc. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Remélem igazad lesz! :)
2014. márc. 18. 15:03
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem a nagyapám aknaszedő volt a második világháború után és azt mondta, hogy mikor felrobbant a közelében valaki utána iszonyatosan rettegtek csinálni a dolgukat. de aztán, ahogy az x-edik bombát hatástalanították megint szépen elhalt ez a dolog és nem törődtek vele, hogy meg is halhatnak. fura dolog ez.
2014. márc. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ebbe nincs semmi nevetséges.. Mindenkivel megesik, és ez nem a te hibád! :) Én azt szoktam, hogy videókat nézek. Tudom, tudom, 22 éves vagy, de nem olyan rossz.. Esetleg hívd föl a barátnődet, és beszéljetek. Engem mindig megnyugtat a beszéd. Lehet hülyén hangzik, de én szoktam beszélni a kutyámhoz, mert megnyugtat. Esetleg olvass valami vicces könyvet, és nem fogod magad rosszul érezni. És tudom, ezt három éve írtad, de remélem valamennyit tudtam segíteni. :)
2017. nov. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szembesulj onmagaddal! :) nem kell felni magadtol. Ismerd Meg onmagad...
2021. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!