Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? 155cm 52 kg 12/L

Kövér vagyok? 155cm 52 kg 12/L

Figyelt kérdés

Most kövérnek számitok? Az iskolaorvos szerint nagyon nagyon picit túlsúlyos vagyok, a nagymamám szerint meg nem kell fogynom. Én a nagyimmal értek egyet hogy nem kell fogyni, mert szerinte BÁRMIKOR elkaphatok egy betegséget, ahol az ember lefogy. Ilyenkor kell hogy legyen miből fogynia az embernek.

Nekem még a testalkatom is ilyen. Én sem érzem magam ducinak. Jó, pici háj van rajta, de azt pólóval nem lehet látni. Egyedül csak a vádlimat és az eszemet érzem nagynak.


Ha fogynom kell, akkor hány kg-t ?

BMI kalkulátor szerint bőven jó vagyok, de az néha hazudik.


2014. márc. 17. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetlegesen még ne törődj vele, hirtelen lehet megnősz, aztán kiegyenlítődik, nálam is így volt. Mondjuk én úgy sem voltam túlsúlyos, csak egy kis felesleg volt rajtam.
2014. márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg sportolj, hogy ne a háj miatt legyél 50 kiló, hanem izom miatt.
2014. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Sportnak úgy is ott a tesióra am meg pont jó súly:)
2014. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!