Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek én kövér vagyok?...

Szerintetek én kövér vagyok? 155cm és 47 kg vagyok de már lement rólam 11kg. Szeretnék fogyni még 2kg. De mindenki azt mondja nekem nem nem szabad mert sovány vagy, meg ilyenek de nem érzem magam annak mert minden ruha olyan nagynak tűnik .

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod mi a kövér?

[link]

2013. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az adataid alapján nem vagy kövér. De lehet valaki relatíve kövér ha magas a testzsíraránya ekkora súllyal is, de az se igazi kövérség inkább csak löttyedtségnek nevezném, ekkora súllyal és magassággal nem lehetsz terebélyes.
2013. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én nem tudom mert mindenki vékonynak mond de nem tom azért mondják ezt mert tényleg, vagy azért hogy hagyjam abba... :( de én nem tudom szerintetek ink vékony vagy kövér? mert mindenki szerint vékony de nem tudom elhini..már mondták azt is h vegyek téglát mert elfuj a szél :D am nekem annyi még a szándákom h a suliba a lányoknál vékonyabb legyek :) de azért köszi :) :D
2013. jan. 18. 18:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Elárulom, hogy a fiúknak pl. nem tetszenek a nagyon vékony lányok sem, szóval túlzásba nem kell esni.
2013. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 x_Ramiz_x válasza:

Én tudomásom szerint ha fiú vagy akkor 55 kg a reális számodra , ha pedig lány vagy akkor 49,5 kg a jó súly számodra !

Ez aszt jelenti sehogy sem vagy kövér , szerintem jó súlyban vagy , ha fiú vagy még rád is fér egy pár kiló :) !

2013. jan. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem vagy kövér...:)Igazából az mondják,hogy nem az a lényeg,hogy vki kövér-e vagy sem az a lényeg,hogy jól érezze magát a bőrében :) Tanuld meg magadat elfogadni úgy ahogy vagy,mert biztos jó alakod van meg minden,úgyhogy az aggodalomra semmi ok:D
2015. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!