Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb és a legrossz...

Melyik a legjobb és a legrosszabb horrorfilm?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

a legjobb Paranormal Activity és áá nagyon joo :)

igaz történet alapján rádaásul :O durvaa :/

2009. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Xd LOL el kell szomorítsalak, hogy csak a nézettség kedvéért és, hogy még parásabb legyen mondták ezt. Amúgy nem.

Szerintem meg a legszarabb a P.A. én vele együtt kopogtam (démon) És így kb. kiröhögtem a végét a filmnek, elég unalmas volt..

A legjobb, talán a Pokolba taszítva. Számomra többet nyom a latba a cigány asszony átok. Azóta nagy ívből kerülöm őket.. Ráadásul ahol én lakok, van 1 hasonmása a banyának, szóval para.

2009. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: viasztestek

legjobb: ragyogás

2009. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Legjobb: Másvilág

Legrosszabb: attól függ honnan nézzük :D nekem az Átok, mert ennek volt a legrosszabb utóhatása :D

2009. dec. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Legjobbat nemtok, annyira nem nézem őket, de a legrosszabb sztem egyértelműen a Sikoly, de van még egy pár a Film+os tarsolyban amit nevezhetnénk erre a címre XD (pl az a gonosz kobold v mi amit leadnak hetente egyszer XD)
2009. dec. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

igazánjót még nemláttam...

legrosszabb: teeth XD (mély harapás a másik, magyar címe.)

2009. dec. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

nekem legjob: rémálom sorozat, kör, texsasi láncfűrészes,


legrosszabb szerintem: sikoly, jason x,

2009. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!