Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » C8 csatorna müsora?

C8 csatorna müsora?

Figyelt kérdés
tudom hogy már kérdezték de az már régen volt..... na vki nem tud új infókat hogy milyen filmek lesznek rajta? (válaszokat előre is köszönöm)

#film #anime #csatorna #C8 #chello europe
2014. márc. 18. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Igen, már kérdezték. Azóta nem változott a dolog. A nappali adás még mindig nincs eldöntve. Annyi a biztos csak, hogy az esti óráktól (mint ahogy eddig az animax-on, illetve régen az axn sci-fi-on volt) lesz egy éjszakába menő anime blokk.
2014. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, még mindig az a felállás, hogy vegyes programok lesznek rajta. A műsorleírást nem nagyon frissítették azóta, hogy először bejelentették a csatorna indulását:


"A Chello Central Europe "mix" csatornája: műsorán ifjúsági műsorok, filmek, dokumentumfilmek, főzőműsorok, életmódműsorok, sportműsorok kapnak helyet, azaz a Chello Central Europe egyéb csatornáinak tematikájából válogatva."

2014. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

A C8 a jelenlegi hivatalos információk szerint csak 20 órától hajnal 2 óráig fog sugározni. Tehát nappali vetítés nem is lesz, animevetítésről pedig egyáltalán nem tudunk biztosan.

A pontos műsorbeosztás engem is nagyon érdekelne már. Furcsa, hogy ezen a héten még mindig nem tudunk semmit. (Elvileg hétfőn indul.)

2014. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Íme a műsorkínálat:


[link]


Kiábrándítóan gyatra fosnak ígérkezik ez a csatorna is.

2014. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
tegnap és tegnapelőtt teljesen ugyanazt adták le...
2014. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
helyesbítek,ma is az első napot ismétlik....
2014. ápr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hetente frissülő csatorna tehát, tehát egy hétig ugyanaz a műsor, hogy ennek mi értelme ne kérdezd mert semmi.
2014. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Most néztem, hogy az Animax később önálló csatornaként fog üzemelni, viszont ez a c8 (combination 8), a régi megszűnt csatornákat foglalja egy szálba, ami maga a megtestesült összefüggéstelenség.
2015. júl. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!