Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal ahol egy...

Hajnalné Nikoletta kérdése:

Van olyan weboldal ahol egy Magyarországon lévő házat meghirdethetnénk úgy, hogy külföldiek is láthassák, esetleg meg is vegyék?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen létezik, angol nyelven. A google-vel kereshetsz angol nyelven. Itt van például egy [link] Azt viszont ne felejtsd el, hogy ha akad érdeklődő azzal tudni kell kommunikálni, esetleg ha megnézni az ingatlanod és megszeretné venni, akkor rendelkezned kell energiatanúsítvánnyal, és egy tolmáccsal aki tolmácsol, és meg kell a vevővel beszélni, hogy mindent át kell íratni az ő nevére ami idő igényes, így itt kell tartózkodnia az ingatlan adásvétel alatt Magyarországon, szal biztos, hogy nem egyszerű az egész.
2014. márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Apósoméknak kellene, nem nekem. Egyébként angolt tanítok és tolmácsoltam is már, szóval ezzel a részével nincs gond, bár nem tudom mennyire kell hivatalos tolmács..
2014. márc. 21. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom a hivatalos dokumentumokat mint pl, adásvételi szerződés, szolgáltatói átíratások (áram,víz,internet,telefon,kéményseprű), hivatalos tolmáccsal kell lefordíttatni.
2014. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
vetel eseten az eladonak nem lenne eleg csak felmondani a szolgaltatokat?
2014. márc. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy komplikált az egész, de én pl nem vennék úgy házat, hogy nincs benne víz vagy áram legyen az akár üdülőnek használva vagy rendeltetés szerűen ott élni és szerintem ezzel mindenki így van, ezt meg kell beszélni a vásárlóval, hogy hogyan lehetne ezt kivitelezni, illetve ha lemondod a dolgokat, akkor ő egyáltalán magára e tudja írattatni azt a saját nevére, valahogy biztos megtudja csinálni de bonyolultabb neki egyedül mintha közösen történne ez meg.
2014. márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

"ha lemondod a dolgokat, akkor ő egyáltalán magára e tudja írattatni azt a saját nevére"


kosz a magyarazat, de nekem furcsanak es igen bonyolultnak tunik ez a ugyintezesi forma.... Kulfoldon ha hazat csak berelsed is mlnden szollgaltatas a berlo nevere van szamlazva./ kabel, viz csatorna, aram, gáz, telefon/ kicsit maceras mindezt megcsinalni, de telefonon mindent el lehet intezni

2014. márc. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"kosz a magyarazat, de nekem furcsanak es igen bonyolultnak tunik ez a ugyintezesi forma.... " Itt nem bérlésről van szó, hanem ingatlan adásvételről, biztos vagyok benne, hogy ezt telefonon itthon Magyarországon nem lehet elintézni, meg kell jelenned személyesen a hivatalos szerveknél, az adásvételi szerződéssel a kezedben, illetve az előző tulajnak a rendezni kell az egyenlegét és erről át kell ,hogy adja neked a 0ft számlákat amikkel igazolni tudod ,hogy nincs tartozásod, én tudom, hogy így működik mivel most vásároltam 1 éve ingatlant, és végig mentem ezeken a procedúrákon.
2014. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem ketelkedtem egy pillanatig sem csak ledobbentonek talaltamaz a burokratikus intezkedeseket
2014. márc. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez még kutya füle :D Próbálj elmenni elintézni egy ügyet a Társadalom biztosítónál vagy a NAV-nál azok sokkal körülményesebbek ilyen papír kell olyan papírt kell beszerezni, ide menjél oda menjél, ha nem vagy talpra esett össze vissza ugráltatnak, volt mikor már én oktattam ki a hölgyet a társadalom biztosítónál, hogy hogyan is működik ez az egész, annyira utánam kellett járni, pedig mindenhol leráztak, hogy hívjam ezt hívjam azt, aztán egyből a főnököt kértem, hogy megtudjam, hogy is van ez meg az. Vagy emlékszem mikor Gyöngyösön tartózkodtam, és valami belement a szemembe, iszonyú kellemetlen volt, elmentem a szemészetre de komolyan mondom ami ott fogadott, az a sok ember az a folyosón és azok a terjedő szagok, 1 percet nem bírtam ki,majd kihánytam a belem. Amik itthon kórházi körülmények uralkodnak azok teljesen katasztrófálisak, rengeteget tudnék mesélni.
2014. márc. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!