Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell karbantartani egy...

Hogyan kell karbantartani egy Slavia 631 típusú légpuskát?

Figyelt kérdés
Tudom lesz majd olyan válaszoló aki vicces kedvében lesz és azt írja majd, hogy megfogod két kézzel és már karban is van tartva:) De milyen eszközök, termékek kellenek hozzá, hogy ne csak díszelegjen a falon, hanem mindig jó, kifogástalan állapotban legyen? Milyen árban vannak a cuccok és milyen sűrűn kell pucolgatni? Szét kell egyáltalán szedni darabokra a puskát? Ha igen akkor ezt hogy tehetem meg biztonságosan és mit kell tudnom ahhoz, hogy tökéletesen összeszereljem?

2014. márc. 21. 00:08
 1/5 anonim válasza:

Nagyon bonyolult szetszedni es jol osszerakni az elsutoszerkezetet...

ponggi.hu (vagy www.ponggi.hu), ott nezelodj, es irj emailt az oldal keszitojenek, o segiteni fog!

2014. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 21. 20:54
 3/5 A kérdező kommentje:
az van kiírva, hogy ,, Email-t kérlek ne küldj " ... na most akkor mi van? :PP
2014. márc. 22. 21:33
 4/5 anonim válasza:

Ne szedd szét!!

Csak ha baja van, én le szoktam szedni a tust és a kis réseken nyomok fegyver olajat a rúgóba és ami még ott van, a felesleg kifolyik, a csövet is szoktam takarítani.

Én 5500 ft költöttem múltkor, vetem egy doboz gamo lőszert, egy (4,5 caliber) csőrudat amivel lehet tisztítani és persze rá fejet és az olajat ez volt 5500

2014. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2014. máj. 16. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!