Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy birom kitörölni mobiltele...

Hogy birom kitörölni mobiltelefonból a telefonszám mellé illesztett képet?

Figyelt kérdés
Édesanyám megörökölte tőlem a Nokia 500-as telefonomat és megkért rá, hogy az én telefonszámom mellé illesszek be egy képet magamról. Először a telefonkönzvből próbálkoztam, de nem találtam a kepek között ezért kiléptem a telefonkönyvből és elkezdtem a megfelelő mappában keresni a képet, megtaláltam, rámentem a kép menüjére, kép használata> és megpróbáltam úgy berakni. Valamit csinált is de viszont nem a megfelelő képpen, merthogy most akárki hivja azt a számot, az a kép jelenik meg a neve fölött. hogy birom ezt kitorolni, mármint a képet? Magát az eredeti képet már kitöröltem a memóriából es még mindig ugyan ayt csinalja. Bocs hogy ilyen rovidre sikerült a szöveg :D

2014. márc. 21. 22:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!