Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra nem olvassa be a cd-t és nem ismer fel se pendrive-ot, se semmit. Tudnék vele valamit csinálni szerintetek, hogy megjavuljon? Újratelepíteném én, csak az a baj, hogy az összes képem azon van, és amíg nem tudom őket valamire átrakni, addig biztos nem fogom. Valaki segítsen légyszi! :(

2014. márc. 23. 09:43
 1/5 anonim válasza:

Nincs a gépen gyárilag bluetooth ?

Ha van akkor próbáld azzal átküldeni valamire a képeket

Vagy a van több email címed akkor egyszerűen küld át a képeket az egyik email címről a másikra és akkor megmaradnak a képek és onnan letudod majd tölteni őket vissza a gépre

Vagy ha megvan a gyári lemeze a gépnek akkor csak csinálj 1 rendszer helyreállítást én is csináltam már és minden megmaradt ami a gépen volt

2014. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha vormázás nélkül telepíted újra, akkor a képeidet És minden mást)betesz a C meghajtón egy Windows.old nevú mappába. Persze ha windows-od vann, és van még szabad helyed
2014. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
formázás
2014. márc. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gmail fiókhoz tartozó google drive-ba 15 GB adatmennyiéget fel tudsz tölteni, és később bármikor letölteni. És ez csak 1 db fiók, de annyit csinálhatsz, amennyit akarsz.
2014. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden választ nagyon szépen köszönök! :)
2014. márc. 25. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!