Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy állandóa...

Miért érzem azt, hogy állandóan figyel valaki?

Figyelt kérdés
Mostanában elég fura dolgok történtek. Amikor egyedül vagyok a szobámban vagy este mindig úgy érzem, hogy van ott valaki és engem figyel. Mikor megyek fürdeni akkor is mindig ezt érzem, múltkor már alig tudtam rászánni magam, hogy vetkőzzek le mert totál úgy éreztem, hogy valaki ott van és figyel és már megőrülök ettől. Ezen kívül még tárgyak esnek le maguktól. Egyik reggel éppen hogy kinyitom a szememet és hallom hogy valaki kopog, de 100%, hogy már fent voltam mikor hallottam a kopogást és kinézek, nincs ott senki. A tesóm is mondta,hogy vele is hasonló a helyzet szóval nem tudom, hogy akkor most mi is történik velünk.
2014. márc. 24. 17:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!