Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok mért gondolok...

15 éves vagyok mért gondolok állandóan drogra és a cigire?

Figyelt kérdés
15 áves lány
2014. febr. 26. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg a depresszió és az öngyilkosság jár a fejemben. Ez sem jobb. 15/L
2014. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért mertcsak 15 éves vagy és még nem próbáltad ki ezeket a drogot nem ajánlom az csak bele visz a rosszba és függő leszel tőle a cigit ki próbálhatod. De csak próbáld ki ne legyél dohányos tudod mennyi egy doboz cigaretta? én sem tudom nem dohányzom szerintem abból a pénzből vehetsz magadnak egy coca colát. :DDDDD
2014. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szerintem a cigit se probálom ki inkább abból a pénzből veszek mást
2014. febr. 26. 18:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne drogozz mert akkor nem éred el a célod .Függeni fogsz valamitől/valakitől NE TEDD inkább rágózz !
2014. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen szerintem is jobban jársz #2 voltam.
2014. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Waff ***** válasza:

Kerüld el messziről mind a kettőt.

Hihetetlen nagy veszélyt hordoz rád(és mindenkire) mind a két dolog.Inkább csokit egyél vagy kekszet :)vagy akármit ami nem pusztít.

2014. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért óriási különbségek vannak drog és drog között, vannak például legális drogok is (alkohol, kávé, sőt a gyógyszerek is drognak számítanak hivatalosan). Emellett a használón és a mértékletességen is nagyon sok múlik.

Szóval a téma sokkal összetettebb, mintsem, hogy annyival el lehessen intézni, hogy "a drog az rossz és kész". Sajnos az emberek nagy része szinte egyáltalán nem ért a dologhoz, ez egyébként sok szerhasználóra is igaz. Ideje lenne akként kezelni ezt a témát ami, de az emberek nagyrésze szimplán túl csökönyös, ragaszkodik a maga igazához, gondolkodás nélkül. Kár.

2014. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#2-es a "coca-cola" (szemét mocsok):D még a ciginél is károsabb.
2014. febr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!