Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen Magyarországon?

Van ilyen Magyarországon?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy Amerikában már bevezették azt a vallást, hogy boszorkányság (mert ugye igazából ez egy vallásforma is). Arra lennék kíváncsi, hogy Magyarországon már bevezették-e, vagy nem, esetleg nem, is fogják? A válaszokat előre is köszönöm!

14/L



2014. márc. 24. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Eléggé gyerekes a felfogásod.
2014. márc. 29. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hát már nem ezért vagy azért, de Te vagy elégé gyerekes, mivel ha egy icipicit is utána néznél, rájönnél, hogy a boszorkányság valóban egy vallás. De neked az IQ szinted épp hogy súrolja a 30-at és nem tudod elfogadni, ha valaki nem olyan, mint Te, és másban hisz. Eléggé nagy lehet az emberek felé az elvárásod, ha még arra sem vagy képes, hogy egy normális választ adj a kérdésemre. Csak gratulálni tudok. Szerintem én 14 évesen intelligensebb és emberibb vagyok, mint Te. Ennyit erről.
2014. márc. 31. 20:08
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem te a wicca nevű vallásra gondolsz. Ők hisznek két istenben. Nem minden wicca boszorkány, bár szerintem nincs sok különbség... Mindegy. Wicca egyház azt hiszem, van Magyarországon.

Remélem tudtam segíteni! :)

2014. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ! :)
2014. ápr. 5. 22:30
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2014. ápr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!