Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Ricinusolajtól a hajam nem...

A Ricinusolajtól a hajam nem fog kihullani ugye? Mert olvastam már ilyet.

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és szeretném kipróbálni a ricinusolajat a hajamra.a neten már olvastam róla és nagyon sok pozitív választ láttam de sajnos volt negatívum is.olvastam hogy volt akinek a haja elkezdett hullani tőle és ez eléggé megrémisztett.szóval szeretném tudni hogy ez egyáltalán hogyan lehetséges.és nagyon nem szeretném hogy elkezdjen az én hajam is kihullani,mert én csak növeszteni akarom. szerintetek merjem kipróbálni?? a válaszokat előre is köszönöm :)SŰRGŐS!!!!

2014. márc. 24. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
és festett szőke vagyok.azt nem fogja megváltoztatni ugye? nem lesz vöröses vagy sötétebb?
2014. márc. 24. 19:22
 2/3 Miharu-chan (Lia) válasza:

12 vagyok. Az elején kicsit fog de aztán nem! A hajhullás azért van mert a ricinusolaj az (öreg) hajszálakat kilöki és helyette növeszt bele erőseket..Közben hogy növeszt bele addig a már meglévő erős hajszálak növekedését gyorsítja..kb. egy hónap alatt ezzel a (szerrel) 2-3 cm-ert, is nőhet az átlagos 1 cm-nél!! :) Festett hajra is jó..Göndör-e vagy egyenes a hajad?? Ha göndör akkor kevés a lehetőség arra hogy..marad hajad (mármint nem megijeszteni akarlak csak, a göndör haj nehezebben reagál a ricinusolaj-ra mint az egyenes)Első próbálkozásra csak 30 ml vegyetek mert igaz nem drága de ha mégsem tesz jót a hajadnak akkor..próbálj ki (Varga Hajcseppeket, Dr. Immun hajtápláló olaj vagy Nisim fas-t)Zsíros és töredezett hajra a legjobb..:)

Ricinusolaj ára kb:

30ml = 420ft (attól függ hol veszed van ahol 180ft)

100ml = 910ft ( sokféle árban van..)

250ml = 1290ft (legolcsóbbat mondtam)

500ml = 2590 ft (ebből is van egy pár fajta)


Itt egy videó hogy tedd fel (hogy elképzelhető legyen) ( Hogyan legyek jó nő?)


Keress rá és megtalálod.. Viszont ezek előtt egy barát..anya vagy valaki hogy vegyen elő törölközőt és hajszárítóval tőled messze..(ne érje levegő a hajad) szárítsa forróra)

2014. márc. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :) amm egyenes a hajam.:)
2014. márc. 30. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!