Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lőfegyvereket használná...

Milyen lőfegyvereket használnál a zombi apokalipszis idején a zombik ellen?

Figyelt kérdés

Mondjuk betörnél egy lőtérre, vagy rendőrségre és tudnál szerezni onnan éppen olyan fegyvereket, amire neked szükséged van.


Milyen puskát/géppisztolyt/pisztolyt/stb vennél magadhoz? Többet is mondhatsz, amennyi jól esik (meg amennyi a valóságban is elférne nálad).


2014. márc. 24. 23:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Én kényszerzubbonyt idióták ellen.
2014. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Te is szoktál fantáziálni, csak olyan dolgokról, amik meg téged érdekelnek jobban, de mások meg téged néznének hülyének miatta.


Remélem akad ember, aki leírja a kérdésemre a válaszát.

2014. márc. 24. 23:28
 3/18 anonim ***** válasza:
48%

A világon nincs annyi kényszerzubbony, amennyire szükség lenne.


Kedves kérdező, igen, mindenki szokott fantáziálni. Csak tudod az itteni kérdések legtöbbje igen alacsony értelmi képességekről tanúskodik.

2014. márc. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A legtöbb. De az enyém nem. Miért is? Tagoltan, értelmesen van fogalmazva. Tartalmilag azok számára megkérdőjelezhető maximum, akiket nem érdekel a téma.


A "The Walking Dead" című, jelenleg is futó zombis sorozatnak százezer és százezer rajongója van Magyarországon is. Ez például rengeteg ember fantáziáját megmozgatja és biztos vagyok benne, hogy más is (simán tömegek is) gondolkodott rajta mondjuk egy epizód megnézése után, vagy a buszon ülve egy unalmas percében. Újra:


Ha holnaptól minden ember, aki meghal bármilyen formában, újraéledne és elkezdené megenni az élőket, te milyen fajtájú és típusú lőfegyvereket vennél magadhoz, amivel szerinted a leghatékonyabban meg tudnád védeni magad az új világban és amivel a legtöbb zombit tudnád megölni a leghatékonyabban?

2014. márc. 24. 23:47
 5/18 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ha zombitámadást észlelnék, akkor nem tudom mit tennék, de nagyon nem is tudnék az ápolók miatt. Egyelőre nem bolondultam meg, így nem képzelődőm nemlétező dolgokról.
2014. márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szerintem mindenki össze szarná magát elsőnek . Aztán aki tökösebb toborozna és fegyvereket szerezne . Én személy szerint shotgunnal mennék mert egy lövés a fejbe és viszlát .
2014. márc. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Annyi, de annyi zombis kérdés van már az oldalon, amikre értelmes válaszok születtek. Nem is beszélve a tízezernyi, százezernyi egyéb kérdésről, ami szintén valamilyen fantáziabeli, valóságban nem létező témával volt kapcsolatos.

Beírjátok a keresőbe a zombi szót és a kiadott kérdésekre szinte kivétel nélkül pont olyan emberek válaszoltak, mint... nos, mint amilyenek itt sajnos pont nem.


Azt reméltem itt is a témához kapcsolódó válaszok íródnak.

2014. márc. 25. 00:02
 8/18 A kérdező kommentje:

6: :)


Soci? :) Nem félsz, hogy egy átlagos shotgunba csak 5-9 lőszer fér és viszonylag lassú újratölteni? Szóval attól, hogy hamar megzabálnak. Vagy valamilyen félautomata, automata, nagy tárkapacitású shotgunra gondolsz?

2014. márc. 25. 00:03
 9/18 anonim válasza:
aks-74u dobtárral + glock 17 33-as tárral
2014. márc. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Igazándiból..pisztoly.Komolyan,hangtompítóval.Azért egy M4-es meg egy tank jó lenne :DD de amúgy sok sok pisztoly.
2014. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!