Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Mit tegyek? Hogyan tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni szeretnék... mert egyszerűen nem érzem jól magamat a bőrömben. Vagdostam és éheztettem magam. Senki nem ért meg.. gyűlölöm magam. mindenemet. Főleg a testemet.. ezért szeretnék fogyókúrázni. 163 cm vagyok és 58 kg, 14 évesen. Már annyiszor próbálkoztam.. tudom hogyan tudnék fogyni, de nem tudom betartani. Még hozzá azért, mert a szüleim egyszerűen NEM hagyják. Van egy 4 éves öcsém, anyukám kedvence. Szüleim elváltak és a testvérem is csak féltestvér. Édesanyámék szegények. konkrétan azok... Apukám pedig jól él. Nem gazdag, de van pénze. Ha bármi kell, ruha vagy valami (körülbelül félévente vetetek egy pólót vagy egy nadrágot....) és anyukámék rám szinte semmit nem költenek. Iskolában ebédelek, ami nem kerül pénzbe, mert államilag támogatott vagyok. Rám nem főznek itthon, sőt plusz fűtést sem igénylek, mivel ez a szoba, ha nem lennék a tesómé lenne és így is- úgy is fűteni kéne. Amit rám költenek, egyedül a víz. Teljesen komolyan mondom, SEMMI túlzással. A további iskoláztatással járó költségeket apukám fizeti. Havi 60 000 forint gyerek tartást kap rám anya, amit mindet az öcsémre költ....... ha én szétment cipőbe járok, ki nem sz*rja le, de ha az öcsém akkor már ugrok és veszek neki. Ha nekem kell valami, az nem számít... én semmit nem látok abból a 60 000 forintból. Tesóm kap mindig mindent. Én soha semmit.. nem vagyok féltékeny, jó hogy meg van mindene. Csak az esik rosszul, hogy én a háttérbe vagyok szorulva.. nem tudom mit tehetnék. Csak egy kis törődést igényelnék. Mindegy, nem ez a lényeg, hanem hogy hiába szeretnék enni gyümölcsöt, vagy zöldséget, ők ezt nem veszik meg. csak azért, mert az öcsém nem szereti. Egyedül az van, amit a tesóm akar. Ez így megy... Hogyan tudnám megoldani? munkát nem kereshetek, hiszen 14 évesen sehol sem dolgozhatok. És mivel egy eldugott kis faluban élek, lehetőségem sincs, semmilyen szórólap osztásra. Fűnyírásra ilyenekre pedig alkalmatlan vagyok, tipikus két- balkezes kislány. Esetleg valami ötlet? Vagy ebből már sehogy sincs kiút? Hálás köszönetem annak aki elolvasta és válaszol / próbál segíteni.
2014. márc. 25. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Apukádnak elmondtad már mindezt? Ha megtudná, hogy a rád adott pénzt nem rád költik, biztosan lesz egy nem túl szép beszélgetése anyukáddal.
2014. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!