Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért zavar ha azt látom,...

Miért zavar ha azt látom, hogy összejött valakivel?

Figyelt kérdés
Valaki mondja meg nekem, hogy miért zavar engem az, hogy csak úgy a szemembe akadt facebookon, hogy egy fiu akibe régen szerelmes voltam vagy valami olyasmi, magam sem tudom. Lényeg, hogy megláttam, hogy kapcsolatban van valakivel... És én pedig, azaz nekem is van barátom, már igen csak rég óta, teljesen el is felejtettem azt a személyt aki most kapcsoltba keveredett valakivel, sot azzal a személyel, mégcsak nem is jártam... csak kihivast lattam benne megkaptam aztan lehetett volna valami de megse lett csak vita es utana baratok aztan vita és oda kerultunk, hogy nem is nagyon beszeltunk. Azota mar mindjart 2 ev telt el és elfelejtettem , eszembe se jutott, tokeletesen jol megvagyok a barátommal, akkor miért zavar mégis a látvány, mi ez a fura érzés bennem?

#féltékenység #hiányérzet #szerelem- vagy nem
2014. márc. 25. 21:33
 1/2 anonim válasza:
Vannak emberek, akiket sose lehet elfeledni. Ez nem függ attól se, hogy stabil a párkapcsolatod. Egyszerűen szard le az érzést és foglalkozz a barátoddal. Azért nem felejtetted el, mert volt lehetőséged vele vmit elkezdeni, de nem így alakult, ezért olyan, mintha nem zártátok volna le...
2014. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sunshine baby válasza:

Lehet,hogy bántja az egodat. Ha nem kezdtétek el az is lehet hiányérzeted van...vajon mi lett volna ha?......

Boldog vagy a barátodal?Ha igen ne foglalkoz mással

2014. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!