Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány, tetszik. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, tetszik. Nagyon jóba vagyunk és minden nap beszélünk. De összejött egy sráccal, és engem ez nagyon zavar. Azt hiszem féltékenység. Ez hogy múlik el?

Figyelt kérdés
Amikor meglátom őket együtt, nagyon ideges leszek. Néha úgy érzem hogy szeretem. De el szeretném, felejteni. Mit tegyek?
2013. dec. 6. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő felejtsd el?
2013. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nos, szakítsd meg vele lassan a kapcsolatodat. És kezdj el nézelődni másfele. Hidd el egy kettőre találsz különbet :))
2013. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írja a második válaszoló. Nekem pont fordítva volt, azóta kb. 2x 5 mondatot beszéltünk, ő volt a legjobb haverom, és azért szerettem. Próbálkozott, de nem hagytam magam, hát így jártam. :-(
2013. dec. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nem oda figyelni de az a baj hoyg minden nap látom őket.
2013. dec. 7. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!