Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom melyik legyek. Ami...

Nem tudom melyik legyek. Ami közül választani szeretnék az operett színész vagy tanítónő. Melyik legyek?

Figyelt kérdés
Izgulok de már nem annyira. Tudom, hogy nagyon különböző a kettő de azért válaszoljatok.

#színész #színészet #operett színész
2014. márc. 25. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg némi támpont?

Pl. melyiket miért szereted?

Amúgy nem választhatsz olyat, hogy csak operett színész.

2014. márc. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretek énekelni és szeretem az operettet és a gyerekekkel is szeretek foglalkozni
2014. márc. 26. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Tanárnak most nem jó lenni, mert mindenki szidja, pénzt nem kap sokat, a gyerekek meg a fejére nőnek.

Akkor már inkább legyél színész: az sem egy életbiztosítás, és nagyon önállónak kell lenned, de legalább nem néznek hülyének.

2014. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább tanító legyél, mert akkor tudsz szervezni mindenféle előadásokat, és sok embernek jót tehetsz vele, a színészet nagyon bizonytalan, és ne hidd el az előzőnek, hogy olyan rosszul keresnek a tanárok, most lett az életpályamodell, ami alap 130 nettóról indul, ennél egy közalkalmazotti státuszú operettszínész sokkal kevesebbet kap. A tanító pálya sokkal szebb is, és mellette lehetsz színházzal, színjátszással foglalkozó ember is.
2014. máj. 19. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!