Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek elmondjam a kollega...

Mit tegyek elmondjam a kolleganőmnek? Tanítónő vagyok.Kaptam egy kis apró ajándékot az egyik szülőtől, de azt mondta, hogy akivel vagyok másik tanítónő neki ne mondjam..

Figyelt kérdés
de szerintem ez annyira igazságtalanság pedig apróságról van szó, nem akarom a kettőnk viszonyát elrontani ilyennel, hogy nem vagyok őszínte, de közbe félek, hogy mi van ha rosszul esik neki ha elmondom, hogy én kaptam és ő nem ráadásul ezt mondta a szülő, hogy neki ne szóljak róla?!
2008. dec. 16. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mért kéne elmondani, az a tiéd és kész, mi köze hozzá?

Attol még nem lesz rossz a kapcsolatotok / másik tanárnövel /

2008. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg pont akkor fog roszul esni neki, ha elmondod.

Ajándék, magánügy, ráadásul meg is kértek , hogy ne szólj róla!

Semmi probléma ezzel, légy diszkrét és kész.

2008. dec. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, ne mondd el. felejtsd is el. ha megtudná rosszul esne neki, és lehet meg is haragudna kicsit rád, mert irigy lenne. Nem tudatosan, de ez azért benne van az emberben. :(
2008. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
El ne mond, miert kellene elmondanod? Ha nem tud rola, hogyan esne neki rosszul??? Remelem nem vagy ilyen pletykas, foleg ha a szulo megkert kulon!!
2008. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pletykás, csak ha vélelenül elszólná a gyerek magát, mondjuk kicsi az esélye.
2008. dec. 20. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkó volt a szülő, hogy ilyet kért tőled külön és te érzed magad rosszul miatta. Én nem mondanám el, mert csak megbántódna a barátnőd, de ez nem miattad van. Az olyan, mintha ikreid lennének és az egyiknek vennél ajándékot, a másiknak meg nem. Legalább felvállalta volna, ehelyett rád rakta ezt a terhet.
2009. jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!