Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri elmenni a szabadkai...

Megéri elmenni a szabadkai piacra bevásárolni tavaszi ruhákat?

Figyelt kérdés

Gondoltuk, hogy lenézünk így szezon előtt, mert mostanában elég felkapott lett.

Aki szokott menni, elsősorban tőlük kérdezem, megéri? Mik a tapasztalatok?

Tényleg elég olcsón be lehet vásárolni? Milyen a minőség? Azt tudom, hogy a piacon nem eredeti ruhák vannak, de ugye nem ilyen gagyi kínai amit kimosol és összemegy?

'Márkás' ruhán kívül vannak másmilyenek is? Gondolok itt gyerek ruhára, ami Disney-s.

Forinttal mindenhol lehet fizetni, vagy érdemes pénzt váltani?

Még sosem voltunk, azért akarjuk megnézni.


2014. márc. 26. 18:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Lenne még egy kérdésem. Szombaton, vagy vasárnap jobb menni. Ott ugye vannak ilyen csarnokok, jelentős ár eltérések is vannak?
2014. márc. 26. 18:09
 2/4 anonim válasza:

Én is tervezek menni a jövőhéten, mostanában nem voltam. Sok a minőségtelen árú, de nagyon sok jó áru is van. Csak végig kell menni az egész piacon, és biztos találsz olyan ruhát/cipőt/öltözéket ami megfelelő minőségben és árban is. Én mindig jól meggondolom, hogy mit veszek. Eddig még soha nem csalódtam abban amit vettem.

Inkább szombaton menj, hét elején szinte alig vannak 20-25%on üzemel. Péntek, szombat a legjobb!

2014. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most fogunk indulni, majd leirom milyen volt. Kōszi a választ. :-)
2014. márc. 29. 06:54
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát őszintén bevallom, ez a piac nem nekem való. Rengetek jó cucc volt, a márkás ruhák tényleg elfogadható áron vannak, de hát mégsem eredeti, ugye. Viszont a Disney-s, és a többi ami itthon kapható, igen csak egy árban van.

9 órakor már akkora tömeg volt, hogy mozdulni nem lehetett. A legtöbb helyen próbálni esélytelen...

Vettünk elég sok mindent, de nem hiszem, hogy nálunk ez a piac rendszer lesz :)

2014. márc. 29. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!