Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt ér oda egy...

Mennyi idő alatt ér oda egy csomag Angliába Magyarországról?

Figyelt kérdés
Általánosan és az ünnepek miatti torlódás miatti késésekre is kíváncsi lennék! Igaz, levélként lett feladva, mert 1 kg alatti súlya van, nem tudom, hogy ez is befolyásol valamit? Tapasztalatok? Tippek?
2009. dec. 17. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben küldtem Angliába, elsőbbségivel(nem sokat ért) 1,5 hét alatt ért oda. Lehet volt picit több..
2009. dec. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Attól függ, hogy levélként adod fel (ezt 2 kg tömegig megteheted), hogy elsőbbségivel, vagy simán adod fel. Attól is függ, hogy központi postán adod fel, vagy esetleg egy falusi postán, ahol nem tudom milyen sűrűn szállítanak központba. Én levélként adtam fel egy csomagot simán, és két hét alatt ért oda.
2009. dec. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!