Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire veszitek figyelembe...

Mennyire veszitek figyelembe a válaszolók pontjait?

Figyelt kérdés
Úgy értem számít az nektek valamit, hogy a válaszoló a rendszer szerint "hány százalékban válaszolt hasznosan"? Vagy meg se nézitek?
2009. dec. 17. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
valamennyire számít mert aki 40%-ba ad hasznos válasz ott lehet már hibádzik valami de ha egy 90< akkor valahogy jobban elhiszem azt amit ír :-)
2009. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk 70< ?

Vagy úgy egyáltalán?

Egyértelmű, hogy az jelent valamit, ha valakinek nagyon kevés van, de mondjuk az nálatok mennyire számít, hogy mondjuk 70, 90, 80, 100 vagy 60%-ban válaszol valaki "jól"?

2009. dec. 17. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok nekem olyan 65-85 az átlagos az az alatti már gyanús az a feletti meg már "bölcs" :D
2009. dec. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
énis megszoktam nézni és ugyan azért mint az első
2009. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem nézem,mert sok ember nagyon igazságtalanul pontoz le!Nem akkor kell pontozni ha nem ért egyet az ember valakivel,hanem azt kell nézni,hogy a kérdésre válaszolt-e.Mindját más lenne a felállás.Nem?
2009. dec. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát azért nem mindegy hogy 69%-ban v 96%-ban ad hasznos válaszokat,de inkább az adott válasz tartalmára figyelek!
2009. dec. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyáltalán nem, nem is érdekelnek a százalékok, én csak viccet csinálok az egészből :D
2010. febr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!