Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segiteni? Bővebben lent!

Tudnátok segiteni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tegnap kaptam 1 határozatot a végrehajtótól amiben az állt hogy gyermektartással kapcsolatban hogy nem fizet a gyermek édesapja gyermektartást és már a végrehajtó lezárta az ügyet és azt irta hogy nincs a nevén semmi az adód nevén és hogy nem tudtak foglalni ahol lakik már nem tartózkodik ott meg ilyesmik. Na most a levélben az is van hogy 15 napon belül fizesse be a kivánt összeget a Budapest Bank számlaszámára a végrehajtási ügy számának és adós megjelölésével.

Na most ezt akkor kinek kell befizetnie nekem vagy az adósnak?

Tehát a gyermekem apjának?


Köszi a válaszokat, aki ért hozzá vagy sajnos úgy járt mint én azoknak a segitségét várom. Köszönöm előre is!



2014. márc. 29. 06:55
 1/2 narby válasza:
Ha te vagy a végrehajtást kérő és gyermektartás elmaradás miatt indult az eljárás, neked semmi esetre sem. De ha megnézed a díjjegyzéket, mert feltételezem az van a kérdéses papírra írva, meg lesz rajta jelölve, hogy kinek kell fizetni a Gazdasági Hivatalnak vagy az adósnak.
2014. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm időközben rájöttem hogy a gazdasági hivatalnak kell kifizetnie.
2014. ápr. 2. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!