Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakinek csak a telefonszá...

Ha valakinek csak a telefonszáma van meg, hogyan deríthetem ki, hogy ki az?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Megkéred egy barátodat, vagy barátnődet, akinek nagyon jó a beszélőkéje, és az esze is a helyén, hogy hivja fel, és tudja meg!
2009. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt meg tudod nézni :) Ha viszont rejtett akk nem tudom. :S

2009. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Tudakozó megmondja, ha nem titkos.
2009. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem t-mobile-on,beírtam,de nem ad ki semmit...pedig nagyon fontos lenne!!! További ötletek???
2009. dec. 17. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
felhívod és ennyit mondasz: "Halló! Ki vagy és miért krestél"
2009. dec. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt rákereshetsz: [link] Ha titkos, akkor ez sem adja ki, de akkor a tudakozó sem mondja meg. Ha van t-com-os ismerősöd, ők meg tudják nézni a titkosat is, hogy kié.
2009. dec. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem titkos,van szám,de nem is ő hívott,hanem a barátnőm beírt egy számot,és ő vette fel,csak ki szeretném deríteni,hogy ki az,mert a telefonba elég jófejnek tűnt..XD
2009. dec. 18. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!