Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Nirvana...

Mi a véleményetek a Nirvana együttesről?

Figyelt kérdés
Kérlek csak írd le mit gondolsz róla?

2014. márc. 29. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Sz.r, a foo fighters sokkal jobb.
2014. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A fenét szar, bakker ez egy legendás együttes, egyáltalán nem jobb. Nekem ez a kedvenc együttesem. Nirvana Forever.
2014. márc. 29. 23:43
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy kicsit korlátolt, ha nem tudod elfogadni hogy másnak más is tetszhet? Úgy teszed fel a tizenötödik Nirvana-kérdést mintha evidens lenne hogy ezt mindenki szereti és jön ide ünnepelni.


Amikor a másik húsz kérdésben a popegyütteseket szidod, gondolj bele abba hogy mit érzel ha valakinek nem tetszik a Nirvana. Ugyanúgy sérted meg ezzel a másik oldalt. Nem lehet kijelenteni hogy valami jobb vagy rosszabb, mert ez mind szubjektív és egyéni érzés kérdése.

2014. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Utolsó a pop együtteseket mindenki szidja kivéve a lányokat. Mert mind egy rakás szar még egy önálló számuk sincsen, és mindent csak koppintanak. NE hasonlítsunk már össze egy rockbandát egy szaros pop együttes-sel. Rock milliárd-szor jobb mint a pop és ezt nem csak én gondolom így. Elről ennyit.
2014. márc. 30. 00:25
 5/17 anonim ***** válasza:
95%

Már éppen akartam írni egy normális választ, de a hozzászólásodat olvasva felesleges.

Te nem is vársz más választ csak istenítést.

Nyugodj bele. Ahogy te utálod a popegyütteseket (azért én nem mondanám, hogy nincs jó popegyüttes, nincs igazi popslágerek pedig még pop rajongó sem vagyok) Sokan ugyanúgy utálják a Nirvanát, és egy szar együttesnek tartják. Hogy nekem mi a véleményem a Nirvanáról, nos azt hiszem megtartom magamnak a véleményemet, mert egy olyan emberrel aki nem látja a fát az erdőtől azzal nem lehet normálisan kommunikálni.

2014. márc. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 piriiiiii ***** válasza:
Nem rossz. De van jobb.
2014. márc. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
Egyetlen 1 jó számuk van, és ennyi. Az énekes egy senkiházi drogos volt, aki jómódjában már nem tudott mit kezdeni magával, és inkább fejbe lőtte magát. Így szerintem a világ nem sokat veszített..Vannak jobbak is.
2014. márc. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak azt tudnám hogyan lettek ennyire híresek. Mert nem voltak tehetségkutatóban.
2014. márc. 30. 03:27
 9/17 anonim ***** válasza:
Rocker vagyok de nem nagyon jön be, tudom hogy jobb helyeken megkövezik azt aki ilyet mond, de nekem mintha az emo-hippie keveréke lenne. Vannak jó számaik persze, de annyira nyomott, unalmas hangulatúak a zenéik, mintha egy temetésen lennék. Ráadásul manapság divat is nirvanás pólókat viselni, meg terjeszteni a Kurt Cobain idézeteket, de bakker, nem fogok egy olyan figurától életmódi tanácsokat megfogadni aki csalta a gyereke anyját és fejbelőtte magát.
2014. márc. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Utolsó de nem csak Kurt volt a bandában. Ott van Kris Novoselić és Dave na róluk példátvehetnél mert a Nirvana feloszlása után nagyon jó számokat csináltak a saját együtteseikel.
2014. márc. 30. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!