Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Olyan unalmas...

Mit csináljak? Olyan unalmas az életem hogy már 3 éve csak a gép előtt punnyadok és mindig nagyon unatkozok. Kimenni nem szoktam csak iskolába szoktam elmenni.

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek mégy iskolába? Legyél magántanuló, akkor az ágyból sem kell kikelned. Mit vársz tőlünk? Millió dolgot lehet csinálni a gépezésen kívül. Ádámkától és Évikétől a legutóbbi időkig számítógép nem is létezett. De unatkozó gyerekek sem túl sokan voltak.
2014. márc. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Ne írj hülyeségeket
2014. márc. 30. 18:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek barátaid? Ha vannak, akkor menjetek el moziba, étterembe, a plázába, és hülyüljetek egy kicsit. Ha nincs, akkor gondolom vannak osztálytársaid, beszélgess egy szimpatikus fiúval/lánnyal és hívd el pl. egy cukrászdába, és hívd meg egy sütire. Közben készítesz vele egy képet, és érdekesebb lesz az adatlapod.

Hamarosan itt a nyár, a szünetek, a kiruccanás. Utazz el valahova azokkal, akiket csak szeretnél magaddal vinni! Amerikában lefotózkodhattok a Szabadság-szoborral, Görögországban gyönyörű maradványai vannak híres épületeknek és még sorolhatnám.

Ha nem szeretnél külföldre menni, akkor egy hétvégére is beszervezhetsz egy kirándulást a barátokkal. Menjetek kempingezni, ott sütögettek a tűz fölött, és különböző patakokhoz és hegyekhez mehettek el. Körbejárhatjátok a szép fővárosunkat, Budapestet is. Elmehettek múzeumokba, mert vannak tényleg érdekesek is, a "múzeum" szóról ne rögtön az unalom jusson az eszedbe! Írtok egy képeslapot és megőrzöd emlékbe.

A Balaton nincs olyan messze, melegebb szünetekben kérjetek meg valakit, hogy vigyen el titeket, és kezdődhet is a szórakozás. Ha hideg a víz, az sem baj. Ott is vannak király éttermek, a legjobb halászlékkel.

Ha kell még valami, írj újra kommentet ide!

2014. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim de azok meg nem érnek rá , lány meg nálunk az osztályba alig van. Utazzak el? Mégis hova? Nem vagyok kőgazdag , pláne hogy az meg nem is úgy meg hogy csak úgy gondolsz egyet és elmész Amerikába a 'szabadságszoborhoz fotózkodni'. Rossz , lepukkant környéken lakom az ország legszegényebb régiójában ahol az emberek nem megértők , kedvesek. Még biciklizni sem járok ki a közbiztonság miatt , így is elegem van már a sok cigányból aztán még az úton is lássam őket...
2014. ápr. 2. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Majd éneklek neked
2014. ápr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!