Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segíteni szeretnék az emberekn...

Segíteni szeretnék az embereknek de hogyan? Lent.

Figyelt kérdés

Mikor látom a szomorú embereket az utcán vagy a híradóban vagy bárhol akkor olyan érzés keletkezik bennem mintha a szívemre egy lánc tekeredne és valaki egyre jobban feszítené. Hogy tudnék segíteni az embereken ? Néhány konkrétum:

-30éves vagyok és férfi (picit rosszarcú) .

-Aktívan anyagilag nem tudnék támogatni senkit.

-Van családom és munkám is tehát nem arról van szó,h unatkozom.

-Minden szín alatt magyarországi embereken szeretnék segíteni. (Nem Afrikában kutat ásni)


Valami olyasmire gondolok , amivel tartósan megoldódnának az emberek bánatai/bajai. Mint a mondában ahol az éhezőnek nem halat hanem pecabotot adnak.


Lehet hülyeségnek hangzik de vállalkozó vagyok és amúgyis vállalkozó szellem és csak egy jó ötlet hiányzik ami nonprofit alapon saját magát fenntartva megoldaná mások bajait .


Ilyesmi dolgok járnak a fejemben ,hogy alapítani pl egy szociális pékséget ahol hajléktalanok ellenőrzött körülmények közt dolgozhatnának :

a,) eladásra ,hogy meglegyen a hely rezsije + alapanyagok

b,) a haszonból pedig lehetne etetni az elesettebb társaikat vagy családjukat, stb.


A szociálisabb érzelmű emberek igyekeznének itt vásárolni szerintem . Vagy tévedek ?


Szóval ilyesmi ötleteket szeretnék itt látni amivel magyarországon élő emberek mindennapjait boldogabbá tudnánk tenni . Pénz nem akadály , minden ötlet érdekelne , szárnyaljon a fantáziátok :))



Esetleg ha valaki érez magában elhívatottságot , elszántságot és társulna az írjon üzit nyugodtan :)


Köszi előre is!



2014. márc. 30. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!