Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok tíz tulajdonságot...

Tudnátok tíz tulajdonságot mondani a deltoidról?

Figyelt kérdés
Matekon felelni fogok, és erről a tantárgyról fogalmam sincs, még az ilyen alapokról sem.

2014. márc. 30. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

-négyszög

-lehet konvex/konkáv

-2 szöge egyenlő

-két-két szomszédos oldala egyenlő

-2 szimmetria-tengelye van

-átlói merőlegesek egymásra

-T=(e*f)/2

-minden konvex deltoid érintőnégyszög

2014. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor hogy felelhetsz belőle, ha nem jártál előtte iskolába? o.O Ezmiez?:O:O
2014. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első, köszi! :)


Második, ki mondta, hogy nem jártam? :D

2014. márc. 30. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát a kérdésből eléggé az jön le, szóval figyelj oda órán, ennyi is elég, de ha mégsem, ott a tankönyv, meg a matematikához kapcsolódó weboldalak, vagyis nem Gyiken kéne megkérdezni; erre már egy óvodás is rájönne am, csak mondom:))
2014. márc. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jól van, bocs, beszóltam, ne haragudj, legyünk barik!!:)
2014. márc. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Diszkalkuliás vagyok, a legrövidebb szó sem marad meg a fejemben, ami a matekkal kapcsolatos... :D
2014. márc. 30. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Te lusta vagy. A diszkalkuliások nem számolnak. (És van, amelyik kért felmentést is) Mert a magyar nyelvet, szavakkal leírva a deltoid tulajdonságait csak meg tudnád találni és megjegyezni, nem? Különben is, ne mondd azt, hogy nem tudod, megpróbálás nélkül kicsit önbecsapás is, úgyhogy nyugodtan odafigyelhetsz matek órán:D:D:D
2014. márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Van is felmentésem jópár dologra, de erre nincs, mivel ahogy mondtad, ezt csak meg kéne tanulni (pont ezért feleltet folyton a tanár ebből, javítja az átlagomat). Ha megvannak, meg is tudom, de attól még ez nem változtat a tényen, hogy ránézésre max két-három tulajdonságot tudnék mondani, de tíz kell, én pedig tényleg nagyon durva szinten hülye vagyok hozzá. Igen, ez a lustaságom miatt van, de még a pár évvel ezelőtti miatt, mert akkor nem tanultam meg ezeket a dolgokat rendesen, most pedig azt sem tudom, eszik-e vagy isszák.


(Egyébként szinte mindig figyelek matekon, de mégis olyan, mintha kínaiul vagy japánul írnának a táblára.)

2014. márc. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!