Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakran pontoznak le titeket...

Gyakran pontoznak le titeket igazságtalanúl?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, mert ha nem tetszik a kommented akkor egyből rád fogják hogy "érdemben nem tudsz hozzászólni a témához, akkor minek írogatsz ide blabla..." de közben én csak válaszoltam a kérdésre, ő viszont tényleg nem szólt hozzá érdemben csak engem oltogatott:D és akkor naná hogy lepontoz minden gyökszi.
2009. dec. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
igen. és sokszor nem azt pontozzák amit elvileg kellene, tehát hogy hasznos volt-e vagy sem, hanem hogy tetszett -e a válaszom vagy sem. azért a kettő nem ugyanaz.
2009. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most "föl pontoztalak" ;)
2009. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
előző: bár én ne is szóljak semmit, 86% elég jó arány :)
2009. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, de egy ideje már nem törődök vele. Inkább kerülöm az olyan témákba való írást, ahol ész nélkül lepontoznak mindenkit és nem lehet normálisan megvitatni egy kérdést (pl. politika)
2009. dec. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem sokszor kiakaszt,hogy tényleg csak olyan kérdésekre válaszolok,amiben biztos vagyok,és mégis akad egy-két majom aki azzal szóarkozik hogy lepontozgat.Meg megfigyeltem,hogy sokszor a legjobb,és igazabb válaszok vannak leértékelve,sajnos...ebből következik,hogy a válaszadók többsége is csak olyan lehet,vagy nagyon gyerek még.Én nem szoktam lepontozni,csak a szerintem helyes,hasznos válaszokat értékelni.
2009. dec. 18. 11:54
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, kösz h felpontoztatok :D.
2009. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!