Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Instagram és Facebook kapcsolata?

Instagram és Facebook kapcsolata?

Figyelt kérdés

Instagram és Facebook kapcsolata?

Csak mert nem akartam hogy hosszú legyen az előző kérdés... Amúgy az a probléma, hogy azokat a képeket, amiket Instagram-on lájkolok, azt a Facebook mindet kiteszi, hogy ezt, meg ezt, meg ezt is lájkoltam. Megpróbáltam eltüntetni, de ott egyenként kell bejelölni, hogy el akarom tüntetni az idővonalamról. De akkor is, ha ezt megcsinálom és azután megint lájkolok egy képet azt rögtön kiteszi... Amúgymeg semmi perverzkedés, vagy ilyesmi, csak panaszkodtakaz ismerőseim, hogy ezzel van tele az oldal. :D



2014. márc. 31. 15:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdés az, hogy lehet-e úgy használni az Instagram-ot, hogy a Facebookhoz ne legyen köze?
2014. márc. 31. 17:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel az Instagram a Facebooké igy valami köze mindig lesz hozzá :D
2014. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!