Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kell minecrafrt klienst...

Vengringsuti99 kérdése:

Hogyan kell minecrafrt klienst késziteni?

Figyelt kérdés

Van több minecraft szerverem és szeretné egy kliensbe zsufolni öket ezért szeretnék klienst késziteni.Programozni ugy kb alapfokon tudok de nem tudom honnan kezdjek a weblappal nem volna semmi gond a HTML-ben elég jo vagyok csak a kliensel van gond.Azért én csinálnám a klienset és nem vennék mert ugy kidobo pénzem sincs és szeretném ha egyedi lenne.A klienst ugy gondoltam mint a mester-mc nekem tetszik az az ötlet hogy ugyan olyan mint a minecraft csak benne vannak a szerok és a TMI meg az Optifine.Aki tud segitsen mert már itt a szervergép és még nincs mit kezdjek vele ha egyszerre csak egy szerot futtathatok hogy ne legyen bugos mer a Bungeecord eleg bugos.



Elöre is köszönöm a segitséget üdv Süti



2014. márc. 31. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mibe kéne segítség, mert egy klienst senki nem fog írni.. :)
2014. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát abban hogy hogy kezdje el milyen progik szükségesek mert én inkább a weboldalszerkesztésben vagyok othon azt értem .És azt is tom hogy senki nem ir meg egy kilenset .Nekem a progik és egy rovidke elmagyarázás kell hogy meik progival mit csinálok .
2014. ápr. 1. 21:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha java-ban akarod akkor Eclipse.

Ha mondjuk c#,vc++ akkor Visual Studio.


És ezekben kell megírni mindent. Pl a szerver oldali progit amiről letölti a kliens a minecraftot, ellenőrzi a nevet és jelszavat, stb...

2014. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!