Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiolvastam a Harry Potter...

Kiolvastam a Harry Potter sorozatot és nem tudom mit olvassak! Ismertek valami jó könyvet?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan könyvet ami nagyon izgi és rejtélyes amibe minden a végén derül ki??????
2014. ápr. 1. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne. Teli van velük a kölcsönkönyvtár. :)
2014. ápr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hááát, én nagy Harry Potter rajongó voltam pár éve, de idén kiolvastam a Twilight-sagat, és azóta mániám lett!! :) Az nagyon jó. Biztos hallottál már róla! Vagy már olvastad is? Én mindenesetre nagyon ajánlom, egyszerre izgi, romantikus, sokszor vicces, és kicsit akció-jellegű!

(Én a Twilight-filmeket is imádom.)

2014. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tolkien fangirl válasza:
A Gyűrűk Ura, A Hobbit, Szilmarilok, Húrin Gyermekei, és minden más, amit John Ronald Reuel Tolkien atyánk írt. Hidd el, a rabja leszel mindnek!
2014. ápr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd megnézem ezeket amiket ajánlottatok.
2014. ápr. 1. 17:01
 5/7 anonim válasza:

Böszörményi Gyula: Álomfogó sorozat (bár az elején kicsit nehezen indul be, utána nagyon érdekes,hasonlít a Harry Potterre, csak a nyugati helyett a honfoglalás előtti magyar mitológiára épít)

Részei: 1. Gergő és az álomfogók

2. Gergő és a bűbájketrec

3. Gergő és a táltosviadal

4. Gergő és az álomvámpírok I.

5. Gergő és az álomvámpírok II.


Rick Riordan: Percy Jackson és az olimposziak (szintén sorozat, görög mitológia modern köntösben)

Részei: 1. Villámtolvaj

2. A szörnyek tengere

3. A titán átka

4. Csata a labirintusban

5. Az utolsó olimposzi


John Flanagan: A Vadonjáró tanítványa sorozat (személy szerint egyszerűen rajongtam érte, 12 kötetes, ebből magyarul 3 jelent meg eddig)

Részei: 1. Gorlan romjai

2. A lángoló híd

3. Jégföldje


Vidra Gabriella: A tudás könyvei sorozat (szintén kedvenceim egyike, egyszerűen nem tudtam abbahagyni, míg az összes kötetet végig nem olvastam)

Részei: 1. A fekete kő titka

2. A labirintus titka

3. A templom titka

4. A barlang titka


Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2014. ápr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A baglyok titka
2015. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Percy Jackson-sorozat. Én imádtam a filmet is és a könyvet is :)
2015. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!